Dłoń gasi lampkę stojącą na szafce nocnej, w tle opakowanienie Miralo Sen. Miralo Sen pomaga przy problemach z zasypianiem. Miralo Sen polecany jest osobom, które pracują w trybie zmianowym lub podróżują do innych stref czasowych.

Dla kogo przeznaczone jest MIRALO SEN?

Suplement diety MIRALO SEN przeznaczony jest dla osób dorosłych, u których stres i napięcie wpływają na jakość snu i/lub trudności z zasypianiem. Produkt może być również stosowany przez osoby wykonujące pracę zmianową oraz podróżujących ze zmianą stref czasowych.

Jaki skład posiada MIRALO SEN?

Łodyga ashwagandhy. Ashwagandha (witania ospała lub żeń-szeń indyjski) ma takie działanie jak tabletki nasenne. Sprawdź właściwości ashwagandhy zawartej w Miralo Sen.

Ashwagandha

Witania Somnifera

100 mg ekstraktu z ashwagandhy standaryzowanego na zawartość:

7% Witanolidy, 1% Alkaloidy, 0,25% Witaferyna A

Ashwagandha wspiera nadejście snu. Dodatkowo wspiera utrzymanie równowagi umysłu oraz stabilności emocjonalnej.

Dowiedz się więcej Badania

Wzór organicznego związku chemicznego melatonina. Jednym ze składników suplementu diety Miralo Sen jest melatonina, która pomaga regulować tryb dobowy. Pomaga na problemy ze snem w nocy.

Melatonina

1 mg

Melatonina występuje naturalnie w organizmie człowieka i jest odpowiedzialna za regulację cyklu dobowego.

Stosowanie 1 mg melatoniny przed pójściem spać pomaga w skróceniu czasu zasypiania.

Dowiedz się więcej

Jakie zalety posiada MIRALO SEN?

 • MIRALO SEN zawiera naturalne substancje, których skuteczność potwierdzono w badaniach naukowych. 2)

  Ilości poszczególnych substancji zostały dobrane zgodnie z wynikami przeprowadzonych badań. Dzięki temu MIRALO SEN to suplement diety, który charakteryzuje się korzystnym wpływem na układ nerwowy osób narażonych na działanie stresu.

 • Wystarczy jedna kapsułka przed snem.

  Dzięki wysokiej koncentracji naturalnych substancji MIRALO SEN należy stosować w ilości jednej kapsułki przed snem.

 • MIRALO SEN zawiera standaryzowany ekstrakt z ashwagandhy.

  Standaryzacja jest szczególnie ważne z punktu widzenia skuteczności działania produktu pochodzenia naturalnego. Surowiec roślinny w zależności od warunków uprawy, przechowywania oraz metod otrzymywania ekstraktu różni się pod względem zawartości składników aktywnych. Dzięki standaryzacji mamy pewność, że w każdej kapsułce MIRALO SEN znajduje się ściśle określona i zawsze taka sama porcja składników odpowiedzialnych za korzystne działanie ashwagandhy.

 • Nie zaburza rytmu dobowego i nie otumania. 3)

  MIRALO SEN nie powoduje zmian w normalnej architekturze snu, a zawarte w nim naturalne promotory snu nie wpływają na pogorszenie zdolności motorycznych, koncentracji ani pamięci następnego dnia.

Zobacz także

Opakowanie suplementu diety Miralo. Miralo na dzień wspiera odporność na stres i poprawia nastrój. Zawarty w Miralo szafran działa podobnie jak ziołowe tabletki na uspokojenie.
Sprawdź

1) Ekstrakt z ashwagandhy wspomaga nadejście snu. Melatonina pomaga w skróceniu czasu zasypiania

2) Źródło do informacji o badaniach naukowych dla ashwagandhy:
Lopresti AL. et al. An investigation into the stress-relieving and pharmacological actions of an ashwagandha (Withania somnifera) extract: A randomized, double-blind, placebo-controlled study.
Medicine (Baltimore). 2019 Sep;98(37):e17186 Źródło do informacji o badaniach naukowych dla szafranu:
Kell et al. Complement Ther Med. 2017 Aug;33:58-64

3) Lymperopoulou CD and Lamari FN, Saffron Safety in Humans: Lessons from the Animal and Clinical Studies. Med Aromat Plants 2015, 4:5

Gdzie kupić